Niech żyje bal....- zabawa karnawałowa uczniów klasy 3.

Niech żyje bal!!! Zabawa karnawałowa w klasie 3.

Tradycyjnie jak co roku w klasie 3 odbyła się zabawa karnawałowa.  W poniedziałek 21 lutego od samego rana dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń.

Szkolna klasa zamieniła się w prawdziwą salę balową Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami i ozdobami zachęcała do szampańskiej zabawy.  Stroje karnawałowe były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw. Wszyscy bawili się znakomicie. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Dobra zabawa nieodłącznie związana jest z muzyką, która podrywała dzieci do tańca. Na zmęczonych tancerzy czekał poczęstunek. Nasze pociechy samodzielnie zrobiły sobie pyszne hot dogi, popijały soczki oraz z apetytem zajadały słodkie przekąski.

Nie ma nic piękniejszego i cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka, który maluje się podczas zabawy na buziach rozbawionych maluchów.
Do zobaczenia za rok!