NASZE OSIĄGNIĘCIE W RAMACH MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU "PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA"

Trzy uczennice klasy I: Lena Pikul, Aleksandra Szulin i Zofia Walkarz wzięły udział u w  Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla wychowanków świetlic szkolnych „Dzieci dla Niepodległej”.
30.10.2018 r. odbyło się rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla wychowanków świetlicy szkolnych „Dzieci dla Niepodległej”. Spośród 117 nadesłanych prac z całej Polski, jury miało wyłonić 3 laureatów oraz 3 wyróżnienia. Zadanie nie było łatwe, gdyż każda nadesłana praca była wyjątkowa, piękna i widać było trud włożony w jej wykonanie. Jury wzięło pod uwagę pomysłowość, staranność oraz samodzielność wykonanych prac.
I miejsce – Iga J. Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim
II miejsce – Julia Z. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Połańcu (świetlica szkolna Pszczółki)
III miejsce – Aleksandra M. ZSP nr 1 w Olsztynie
Wyróżnienia:
Zofia W. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Marii Konopnickiej w Kamienicy
Nina W. oraz Milena M. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Białobrzegach

Nasze uczennice zostały nagrodzone na uroczystym apelu pamiątkowymi dylomami i nagrodami.

Serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.