Informacja Dyrektora Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kamienicy w sprawie pożegnania starszaków w roku szkolnym 2019/2020

Po wspólnych ustaleniach z nauczycielami oddziału przedszkolnego, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego rekomenduje przeniesienie uroczystości pożegnania 6 latków na koniec sierpnia.

Jest to podyktowane troską o bezpieczeństwo młodszych dzieci, które w dniu 26 czerwca przebywają w przedszkolu, a które zgodnie z wytycznymi MEN i GIS nie powinny, w tym czasie stykać się z osobami z zewnątrz (tj. z rodzicami starszaków). Nie jest możliwe również przeprowadzenie dodatkowej dezynfekcji po uroczystości, w trakcie pobytu tych dzieci w sali przedszkolnej, ponieważ dezynfekcja odbywa się zawsze z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Inny termin da nam możliwość wykorzystania odpowiednio przygotowanej sali szkolnej. Rok szkolny trwa do 31 sierpnia i będzie jeszcze czas na pożegnanie naszych starszaków.

Aktualności | Przedszkole Publiczne nr 15 w Wodzisławiu Śląskim

Jednocześnie chcemy zaprosić dzieci do przedszkola na wakacjach i zapewnić, że dokładamy wszelkich starań by pobyt dzieci w placówce był bezpieczny. Informujemy również, że przedszkole będzie czynne na wakacjach, a podczas wakacyjnych miesięcy organizujemy zajęcia projektowe. O szczegółach poinformujemy wkrótce.