DZIEŃ ZIEMNIAKA

W naszej szkole już według tradycji 2 października świętowaliśmy Dzień Ziemniaka. Uczniowie wykonali prace pt.: Postać z Ziemniaka oraz wyszukali największego ziemniaka i wzięli udział u konkursie Ziemniak Olbrzym. We wtorek 2 października 2018  na sali gimnastycznej odbyła się zabawa, której głównym bohaterem był ziemniak. Rodzice uczniów klas I, II i IV przygotowali pyszne ziemniaczane smakołyki, które królowały w ten dzień na naszym stole. Uczniowie brali udział w ciekawych konkursach, rozwiązywali krzyżówki i zagadki, tworzyli jesienne przysłowia, wykonywali pracę plastyczną z użyciem ziemniaczanego stempla oraz układali ziemniaczane klocki. Na koniec pokazali swoją aktywność fizyczną startując w sportowo-ziemniaczanych zawodach. Zwycięscy konkursów zostali uhonorowani nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Serdecznie dziękujemy rodzicom, nauczycielom i uczniom za zaangażowanie w ""ziemniaczaną imprezę" :)