NASZE ON-LINE`OWE WALENTYNKI

To święto jest  doskonałą okazją, aby przekazać ulubionej osobie kilka miłych słów.
Z tej okazji uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli we wspólnym spotkaniu on-line w ramach godzin wychowawczych. Zorganizowano pocztę walentynkową, Uczniowie wysyłali kartki walentynkowe przygotowane w Wordzie, Paint, Gimp  do wychowawców, którzy pełnili rolę wirtualnych listonoszy. Na swoje walentynki czekaliśmy  przez cały poniedziałek, było ich sporo do rozesłania.  Spotkanie w  Dzień Świętego Walentego poprowadziła Pani Agata Chromik, a więc nie mogło zabraknąć informacji o tym świętym i tradycji walentynkowej. Klasa szósta przygotowała prezentację multimedialną na ten temat. Od klasy siódmej dowiedzieliśmy się, jak obchodzone są walentynki w Niemczech i Austrii. Wykorzystaliśmy naszą wiedzę podczas konkursu „Milionerzy”, a podczas pracy w zdalnych grupach rozwiązywaliśmy krzyżówki, anagramy, szukaliśmy słów związanych z tym świętem. Spotkanie rozpoczęło się nastrojowym utworem z „Króla lwa”, a zakończyło podsumowaniem na mentimeterze. W radosnym walentynkowym nastroju rozeszliśmy się na kolejne lekcje.