Niech żyje bal....- zabawa karnawałowa uczniów klasy 2 i 3.

Uśmiechy, tańce, zabawy, pizza, niesamowite przysmaki, konkursy i niespodzianki - tego jak na prawdziwy dziecięcy bal przystało, nie zabrakło.
Dziś 4 lutego dla naszych uczniów z klasy 2 i 3 czekały pięknie ustrojone sale.
W karnawałowej scenerii, przy pięknej muzyce dzieci bawiły się wspaniale. Dodatkową atrakcją była karnawałowa fotobudka oraz przepyszny poczęstunek  w postaci pizzy przygotowany w naszej pracowni kuchennej. Nie brakło też słodkości przygotowanych przez rodziców.  Uczniowie nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu na balu - stroje były piękne ciekawe i zaskaujące.
Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się wszyscy, a kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały "salę balową".
Zabawa umożliwiła dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!